середа, 13 квітня 2016 р.

     Дорогі діти!
Наближається до завершення робота над проектом. Працюємо над самооцінюванням. Мене цікавлять ваші враження і побажання. Що сподобалося? Що вам вдалося? Над чим було складно працювати? Чи хотіли б ви в подальшому працювати над великими проектами? Які б теми ви запропонували? 
     До вашої уваги питання анкети за посиланням  http://olenameskova3.blogspot.com/p/blog-page_13.html

середа, 23 березня 2016 р.

Завершили роботу над проектом команди
3-А класу: "Від морських глибин до космічних вершин"(Андрійчук Т., Буреніна Є., Куліковський В., Радченко Б.)
3-Б класу: "Вода звичайна та незвичайна"(Велічук О., Ілліна О., Рябоконь К., Сазонова С.)
4-А класу: "Шкідливі чи корисні?" (Бабаченко Л., Волкова А., Маслова В.), "Вода в космосі" (Кузар М., Радчук А., Тиченко М.), "Як запалити вогонь?" (Волкова М., Гедзул Д., Оріщин Д., Радчук К., Чабаненко Ю.)
4-Б класу: "Універсальний розчинник" (Гладченко І., Земляр І., Ізюмова Ю.)
4-В класу: "Газировка, вогнегасник та інше" (Орєхов М., Перелі М.), "Оксид, кислота чи основа?" (Вишневський А., Євтушевський М., Заморока М., Савченко Д.), "Всі кольори полум'я" (Дробот А., Купченко Є., Лозка А., Слатвінський О.).
Вітаю всі команди! Дивіться матеріали проекту на відповідних сторінках.

пʼятниця, 4 березня 2016 р.

Дивіться бюлетені 
команди 4-А класу (Радчук Андрій, Тиченко Маша та Кузар Микита) на тему "Вода в космосі" 
та команди 4-Б класу (Думанський Олег, Жечев Олександр, Музичка Іван, Нікул Валентина) на тему "Благородні мешканці повітря"

середа, 2 березня 2016 р.

Робота над проектом триває!
Вітаю команду 3-А класу,  яка закінчила роботу над темою "Виділення тепла та світла" (Вітрук Олександр, Гладиш Ангеліна, Гончаренко Дмитро, Кордонової Дар'я та Пономарьов Володимир). Дивіться на їх сторінці бюлетень та перевірочне завдання.
Візитку та бюлетень за темою "Як запалити вогонь" підготувала команда 4-А класу у складі Волкової Маргарити, Гедзул Діани, Оріщина Дмитра, Радчук Катерини та Чабаненко Юлії.
Також дивіться бюлетені інших команд за темами:
"Газировка, вогнегасник та інше..."
"Універсальний розчинник"
"Джерела нашого життя"
"Різнобарв'я мінералів"
"Кислі, солоні та інші..."

понеділок, 29 лютого 2016 р.

Дивіться візитки до тем:
"Джерела нашого життя" - виконавці учениці 4-А класу Герман Дарина, Кудашева Ніка, Пазинюк Марія та Петрова Валерія;
"Виділення тепла та світла" - виконавці учні 3-А класу Вітрук Олександр, Гладиш Ангеліна, Гончаренко Дмитро, Кордонова Дар'я, Пономарьов Володимир;
"Всі кольори полум'я" - виконавці учні 4-В класу Дробот Аманда, Купченко Єлизавета, Лозка Анна, Слатвінський Олексій.

неділя, 28 лютого 2016 р.

Команда 4-В класу у складі Вишневського Антона, Євтушевського Микити, Замороки Микити та Савченка Дмитра зробили візитку своєї частини проекту на тему "Оксид, кислота чи основа?". Подивіться, тут вперше використано авторське озвучення. 

четвер, 25 лютого 2016 р.

Дивіться бюлетень команди 4-А класу до теми "Грунт - основа життя рослин". Виконавці Боровський Кирило, Ковальов Андрій, Костенко Влад та Пакунов Олександр
Вітаю Бугу Яну, яка завершила роботу за темою "Народжений фотосинтезом". На жаль, група із 3-А класу розпалася, але Яна самостійно зробила всі три частини проекту. Молодець! Дуже якісна робота.

середа, 24 лютого 2016 р.

Дивіться візитку учнів 3-Б класу на тему "Вода звичайна та незвичайна" (виконавці Велічук Олена, Ілліна Олександра, Рябоконь Катерина та Сазонова Софія)
та візитку 3-А класу на тему "Коштовності під ногами"
(виконавці Білогрудов Даніїл, Весніна Аріана, Манів Єлизавета, Мартиненко Єва та Тарнавська Анастасія)

понеділок, 22 лютого 2016 р.

Дивіться візитку та бюлетень за темою "Корисні копалини моєї країни", які зробили учениці 4-В класу Калита Аліна та Качмар Анастасія

Учениця 3-А класу Буга Яна зробила візитку своєї частини проекту "Народжений фотосинтезом"

четвер, 18 лютого 2016 р.

Дивіться візитку до теми "Газировка, вогнегасник та інше...", підготовлену Орєховим Михайлом та Перелі Михайлом (4-В клас). 
Чи добре знаєте ви воду - найзагадковішу та найважливішу рідину на Землі? Перевірте себе, виконавши завдання, яке підготувала команда 3-Б класу до теми "Аномальна речовина"

середа, 17 лютого 2016 р.

Вітаю команду 3-Б класу у складі Мельничук Тетяни, Цуркан Тетяни та Шмалько Марії, які перші завершили роботу над проектом!
Запрошую ознайомитися з їх роботою та перевірити свої знання, розв'язавши кросворд, який підготували дівчата за своєю темою.

субота, 13 лютого 2016 р.

А ось і перша візитка!

Молодці, дівчата! Оперативно працюєте! Залишилося зробити перевірочне завдання.
Відео розміщено на сторінці "Обережно: пожежа!" .
Чекаю на інші роботи!

вівторок, 9 лютого 2016 р.

Ура! У нас перша ластівка! 

Дівчата із 3-Б класу зробили бюлетень за темою "Обережно: пожежа!" Робота розміщена на їх сторінці. 
Заходьте, знайомтесь. Чекаю на ваші коментарі. Як ви гадаєте, чи повністю розкрили дівчата своє питання? У вас є шанс зробити ще краще.
А дівчатам бажаю успіхів у створенні презентації своєї роботи і перевірочного завдання.

понеділок, 1 лютого 2016 р.

ДОРОГІ ДІТИ!
     Запрошую вас до участі в проекті "ЧОТИРИ СТИХІЇ ЖИТТЯ".
     Ще філософи Давньої Греції вважали, що основу всіх речей складають чотири стихії: ВОГОНЬ, ВОДА, ПОВІТРЯ та ЗЕМЛЯ. Тепер ми знаємо, що всі речовини складаються з атомів та молекул. Але це не применшує значення вищеназваних стихій у нашому житті.
     Саме повітря, вода, земля та вогонь дозволяють нам жити в такому різнобавному світі, захоплюватися природними явищами та користуватися дарами, що дає нам природа. Ми дихаємо чистим повітрям, вгамовуємо спрагу джерельною водою, смакуємо виготовленою на вогні їжею, милуємося безкрайніми полями та пишними лісами.
      Давайте спробуємо розібратися, що криється за магічними та батогранними словами "повітря", "вода", "земля", "вогонь"? Які речовини утворюють ці стихії та які явища в них відбуваються? Чи може людина прожити хоча б без однієї із цих стихій? Як можна використати ті багатства, що дає нам природа, як захистити себе від небезпеки, що несуть ці стихії, та як захистити природу, щоб зберегти багатства нашої планети для нащадків?
     А ще ми будемо вчитися шукати та обробляти інформацію, працювати в команді, допомагати та підтримувати один одного. Сподіваюсь, що робота над проектом допоможе вам проявити свою творчість та допитливість, відчути свою відповідальність, навчить вас виявляти та розв'язувати проблеми. І, найголовніше, вірити в себе та свою команду!
ОТЖЕ, МИ ПОЧИНАЄМО! 

КЛЮЧОВЕ ПИТАННЯ ПРОЕКТУ
Стихія - це явище природи, що визначається як нічим не стримувана сила. Що треба робити людині: боротися зі стихіями чи жити в гармонії з ними?
З проблемними питаннями проекту ви можете ознайомитися на сторінці "Проблемні питання"